Sexbomba si svého přítele vycvičila

Hon za věčným mládím, to je život české herečky a nové posily seriálu Slunečná Alice Bendové (46), která dohlíží i na to, aby i její o dvanáct let mladší životní partner, prodavač ojetin Michal Topol (34), byl patřičně ozdobnou postavou a nedělal jí ostudu.

Také vás může zajímat ...

Ač nebyl žádný tlouštík, přitlačila na něho a připravila ho o řadu životních radostí. Přinutila ho dřít ve fitku a vzdát se úplně piva, bůčku, ba i vína. Výsledek se dostavil, Topol teď vypadá jako správné lamželezo, které se možná postaví v oktagonu „Hulkovi“ Vémolovi (35).

Samotná Alice ovšem o sebe dbá poněkud jiným způsobem – aby po boku svalovce nestála vrásčitá suchá lípa, je herečka jako doma u věhlasných plastických chirurgů. „Samozřejmě nechci vypadat v šestačtyřiceti na šedesát, to nechceme nikdo,“ konstatuje Bendová, která plastické operace umně kombinuje s častými injekcemi botoxu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...