Sexbombě se snad srazily plavky?

Není asi úplně snadné být sousedem herečky Alice Bendové (46) alias MUDr. Charvátové ze seriálu Slunečná, zejména máte-li dospívající syny.

Jejím oblíbeným koníčkem totiž je vyvalovat se u svého bazénu ve Zbuzanech a občas do něj skočit a vyfotit se, přičemž záměrně volí minimalistické modely plavek. Své rozjívené snímky pak věší na Instagram, aby patřičně vzrušila svých 148 tisíc fanoušků, kteří mají nastaven její profil.

Také vás může zajímat ...

Dlužno říct, že horní díl plavek svádí většinou s vyvinutým podkladem nerovný boj. Jako posledně, když si oblékla barevné plavky se zeleným reflexním lemováním, o kterých prohlásila, že jsou staré.

Buďto tedy na hrudníku vyrostla nebo koupací úborek vyprala při teplotě nad šedesát, ale jisté je, že jí jsou malé. Alice chce veřejnost asi přesvědčit, že ona během karantény neztloustla.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...