Sexbombu uvěznili v ráji. Co provedla?

Původně se zdálo, že to bude báječná dovolená snů. Moderátorka primáckých zpráv Eva Perkausová (26) odletěla s přítelem, ukrajinským podnikatelem Ivanem Heckem (38), z tuzemského marasmu za teplem na Maledivy, do náruče bílého písku a azurových vod Indického oceánu.

Také vás může zajímat ...

Kráska až doteď dávala na Instagram romantické fotografie v přesvědčení, že z nich mají lidé stejnou radost jako ona. „Maledivy, ráj podmořského světa a žraloků! A teď se tu vyskytuje i tuleň,“ vzkázala škádlivě. A závistivé reakce na sebe nenechaly dlouho čekat.

Eva Perkausová (26) a její sexy tělo.

Nepřející uživatelé sociálních sítí teď ovšem nejspíš cítí zadostiučinění. Evin přítel byl totiž pozitivně testován na covid, a pár musel na 14 dnů do izolace. Návrat domů v nedohlednu a i s lenošením u moře je konec. A to všechno na vlastní náklady!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama