Sexuální predátor se probudil

Usměvavý herec a televizní moderátor drsně doplatil na svoji ruku šmátralku!

Starý harcovník neodhadl situaci. Tak by se dal popsat skandál Maroše Kramára (61), který po skončení televizního pořadu Inkognito hladil po zadečku maskérku Martinu Glaserovou (34).

Vlastně ani nehladil, spíš „naznačoval“, ale ještě se u toho nechal natočit. Zjevně je zvyklý, že vše přikryje jeho odzbrojující úsměv. Nepočítal s fičákem v médiích. Byl označen za sexuálního predátora, ženské organizace zasílaly protesty a část žen přidala hororové historky o sexuálním obtěžování.

Také vás může zajímat ...

Televize dala Marošovi stopku, ač zmíněná maskérka prohlásila, že se jí Kramárovo chovánínedotklo. Ve skutečnosti příhoda ukazuje důvod, proč se s Marošem rozvedla jeho manželka, advokátka Nataša (52) – jeho mimořádné proutnictví.

„Proti obtěžování bojuji dlouhá léta. Biji se za to, aby měly ženy stejná práva, příležitosti a platy. Pro mě je člověk jako člověk, nerozlišuji, jestli je to žena, nebo muž,“ brání se Maroš, ale zatím mu to je, jak se říká, pendrek platné.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...