Sexy blondýna šílí! Nic si nepamatuje

Ta se tedy umí pořádně shodit! Herečka Miluška Bittnerová (43) si ze sebe každou chvíli utahuje. Naposledy na sebe práskla, že po dítěti jí prý strašně změkl mozek a pořád se to ještě nevrátilo do normálu. Prý to začalo už v těhotenství.

Ptala se své gynekoložky, která ji uklidňovala, že je to normální. Inteligence se prý kojícím ženám běžně zhorší zhruba o dvacet až třicet procent. Prý to tak příroda zařídila, aby maminky měly v tu dobu vyšší intuici a snadněji se naladily na emoce svého miminka, které je ještě nedokáže vyjádřit slovy.

Také vás může zajímat ...

„No jo, jenže já nekojím už asi sedm měsíců, a pořád se nic nevrací!“ Dřív jí vše prý stačilo přečíst jednou. Teď to nezvládá ani napopáté, a musí tak zpravidla volat o pomoc kamarádům.

Nejvíc jí tak teď dávají zabrat manuály. Vůbec si s nimi nedokáže poradit. O to víc se teď děsí, co nastane, až se bude muset učit nové role. Jestli si bude ještě vůbec něco pamatovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama