Sexy blondýnka je zpět. Koho nahradí?

Před půl rokem to vypadalo, že se čas světlovlasé zprávařské hvězdy na Primě téměř naplnil: moderátorka Eva Perkausová (26) byla odsunuta do pořadu Showtime.

Televize zaváděla „světový“ formát zpravodajství podle vzoru americké CNN a dosavadní dvojice se nehodila. Ještě hůř dopadl kolega Roman Šebrle (45), který byl přeřazen mezi řadové sporťáky, a ještě mohl být rád. Jenže hlavní zprávy v americkém balení si přízeň diváků nezískaly, sledovanost byla nevalná, a tím pádem Primě utíkají peníze.

Také vás může zajímat ...

Potvrdilo se, že revoluční změny ve zpravodajství jsou ošemetné. A proto na Primě za oběma moderátory nyní vedení přišlo takřka s prosíkem. Ano, oblíbená dvojice se do hlavních zpráv vrací, aby vrátila sledovanost na dřívější úroveň.

„Už v létě jsme si spolu vyzkoušeli moderování pořadu Nový den a měli jsme od diváků neuvěřitelné množství pozitivních ohlasů,“ těší se Eva.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...