Sexy Gwyneth radí ženám, jak na sex!

Žádná otázka, co se týče sexuality, pro blonďatou herečku Gwyneth Paltrow (45) není tabu. Důkazem je hereččina knižní prvotina The sex issue, ve které jakoby prováděla ženy světem sexu a rozkoše.

„Vůbec nejde o to, jestli vás baví tantra nebo trojka. Jde o to, poznat sama sebe, všechny možnosti a jak si říct o to, co se vám líbí,“ vysvětluje herečka. Co na to asi říká její čerstvý snoubenec režisér Brad Falchuk (47), o kterém se po posledním velkolepém večírku spekuluje, jestli není dokonce její manžel?

Také vás může zajímat ...

A co teprve její bývalý manžel a otec jejích dětí zpěvák skupiny Coldplay Chris Martin (41)? Ti už jsou asi na podobné lechtivé poznámky od svérázné blondýnky zvyklí.

Kdo by neznal například její speciální parní lázeň pro ženské intimní partie nebo návod na snad všechny druhy sexuálního potěšení pomocí erotických pomůcek?

Brad Falchuk
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...