Sexy instalatér, nebo sňatkový podvodník?

Oblíbený moderátor zpráv ze showbyznysu Petr Vágner (41) si asi během holení rozbil žiletku a zůstal mu tak pod nosem parádní knír! Lidé se domnívali, že ho nosí kvůli roli, o to víc překvapilo, že si ho nechal narůst dobrovolně! „Prý vypadám jako Semir, Schimanski, anebo rovnou sňatkový podvodník,“ vysvětluje, jak ho nyní lidé vnímají.

Na první pohled vypadá i jako instalatér z lechtivých filmů pro dospělé. Údajně je sám v rozpacích a rozmýšlí se, zda si ho nechá, či nikoli. V tom mu mají pomoci i fanoušci. „Uvidíme. Byl bych pro, aby hlasovali, abych už to sundal. Při příštím setkání bych mohl být zase normální,“ řekl Vágner.

Také vás může zajímat ...

Jak to tedy nakonec dopadne – budeme na televizních obrazovkách vídat kníráče, nebo dá na názor většiny a švihácký knírek si oholí? I jeho kolegové z televize Petrovi upřímně doporučují shodit nevábné ochlupení z obličeje. Moderátor se jim zkrátka s novou image vůbec nelíbí.

Těžko ovšem spekulovat o tom, co na to říkají pravidelní diváci večerních televizních zpráv.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...