Shannen Doherty je prý líp! Rakovina poražena?

Pozitivní zprávy konečně jednou přišly o americké herečce Shannen Doherty (45), někdejší představitelce Brendy v seriálu Beverly Hills 902 10. Konečně jí ukončili radiační léčbu rakoviny prsu, která jí dávala fyzicky pořádně zabrat a kvůli níž jí, jako všem ozařovaným, vypadaly vlasy.

Dnes má jí vlásky zase povyrostly, a byla několikrát propuštěna na schůzky s manželem Kurtem Iswarienkem (42), kvůli kterému si rašící bílé kadeře obarvila na svoji obvyklou černou. „Teď mám naději, že už tě, Maggie, nikdy neuvidím,“ napsala herečka na svůj profil, přičemž Maggie říkala ozařovacímu přístroj, který bombardoval její nádor.

Její stav se nyní zjevně zlepšil, ale zda se rakovinu podařilo skutečně zničit, to se ukáže až v dalších týdnech a měsících.

Důvod k optimismu tu je!

Také vás může zajímat ...

Shannen s matkou Rose

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...