Sharon Stone neuznává sex na jednu noc

Radši sedí doma

Sharon Stone.

Přestože ji proslavily především erotické scény ve filmu Základní instinkt, ve skutečnosti SHARON STONE (58) žije v tomto směru velmi poklidný život a v posledních letech také dost osamocený. Může si vybírat Sex na jednu noc jí prý nic neříká, a než aby šla s někým na rande a dlouze se poznávali, raději prý zůstane sama doma.

I když sbalit nějakého muže pro ni není prý nic složitého. „Nechci marnit čas, že bych šla na rande nebo že bych měla sex s cizím člověkem,“ říká otevře ně americká herečka. Nejvíc sexy je pro ni to, jak se na ni muž dívá, a v tuto chvíli ji po všech stránkách dokáže podle jejích slov uspokojit pouhý úsměv a vřelá konverzace.

Americká hvězda rozhodně nepatří mezi ženy, které by se nechaly stresovat přibývajícími roky. Naopak tvrdí, že si užívá každý den a všechny výhody stárnutí. Ke štěstí prý nepotřebuje mladého chlapa ani vyhlazené čelo.

Také vás může zajímat ...

Posledním partnerem atraktivní herečky byl herec DAVID DELUISE (44). Před ním randila s o mnoho mladším modelem MARTINEM MICOU (28).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...