Show Tvoje tvář: Jde jen o sprostý podvod na diváky?

Skrývají tvůrci pravdu?

Všechny indicie napovídají tomu, že je opravdu soutěž značně zmanipulovaná. Nelze se proto divit, že se diváci začínají pěkně bouřit.

Show Tvoje tvář má známý hlas se stala během okamžiku obrovským hitem. Každou neděli přiková k pohovkám statisíce diváků, kteří s nadšením sledují proměny slavných tváří. Je ale losování osobností jen věcí náhody? A jak je to s bodováním?

Zřejmě jednou z prvních pochybností, která se mohla v myšlenkách fanoušků tohoto televizního fenoménu zrodit, byl fakt, že si zpěvačka MARTA JANDOVÁ (42) náhodou vylosovala svého vlastního otce PETRA JANDU (74). Přece jen v množství několika desítek umělců, které tajemná ruleta nepochybně skrývá, je to až příliš malá pravděpodobnost.

K tomu, jak mohlo k něčemu takovému dojít, se televize Nova nijak zvlášť nevyjádřila. V každém případě to zdaleka není jediná podivnost, která celou soutěž provází. V hledáčku médií je v souvislosti s „čistotou soutěže“ nyní i hvězda Ordinace v růžové zahradě 2, IVANA JIREŠOVÁ (39).

I kolem jejího účinkování panuje řada pochybností.

Také vás může zajímat ...
A1
Jirešová nezvládla odlitek tváře, tudíž na složité proměny může zapomenout!

Nezvládla odlitek své tváře

Na samém začátku soutěže je každému z účinkujících připraven odlitek obličeje. Ten má sloužit pro usnadnění práce maskérů, aby mohli připravovat i náročnější masky. „Já na složité proměny mohu zapomenout, protože se nepodařil odlitek hlavy,“ svěřila se Jirešová, které v maskérně dělají jen make-up a vlasy. Odlitek hlavy byl pro herečku prý otřesným zážitkem.

V době, kdy měla na hlavě sádru a nemohla dýchat, zpanikařila a maskéři jí museli odlitek sundat. Umělecký maskér připustil, že výroba odlitku nepatří mezi nejpříjemnější zážitky a dodal, že u někoho může způsobovat klaustrofobické pocity.

Nicméně neprozradil, jak by maskéři postupovali v případě, kdy by si Jirešová vylosovala takovou osobnost, která by náročnou proměnu s použitím odlitku vyžadovala. Dosud se tak nestalo.

Zdá se tak, jakoby šla ruleta, která slavné zpěváky účinkujícím přiděluje, Ivaně a týmu maskérů tak trochu na ruku.

Chtěla skončit, ale vyhrála

Jak sama herečka přiznala, soutěž je pro ni náročnější, než čekala. Necítí se ve své kůži a začíná o sobě dost pochybovat. Není divu, donedávna ani jednou nezaslechla bouřlivý potlesk diváků a poroty jako její soupeři. Zároveň získávala často nejméně bodů. „Moje sebevědomí je na bodu mrazu.

Už jsem skončila v bodování i poslední, takže o sobě pochybuju,“ svěřila se křehká blondýnka s tím, že se celá doslova sype. Není proto divu, že začala uvažovat o tom, že by se soutěže odstoupila i za cenu tučné pokuty. „Byla úplně zdrcená.

Nešlo jí to, věděla, že je jedna z nejhorších,“ uvedl zdroj ze zákulisí Tváře, který tvrdí, že ví o tom, že Ivana skutečně o ukončení smlouvy uvažovala. Její výhra v těle islandské zpěvačky Björk však vše změnila. Poté, co herečka otevřeně přiznala, že by ráda odešla, přišel nečekaně úspěch!

Opět jen náhoda?

Tvoje tvář má známý hlas
Marta Jandová si v jednom kole vylosovala svého otce. Byla to jen náhoda?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...