Shrábl medaily a bude končit?

Proslulý bavič a moderátor Jiří Krampol (80) je známý tím, že si ani v důchodu nedá pokoj od práce, ale raději dře jak mezek. Stále aktivní herec převzal v den stoletého výročí vzniku Československa ocenění od prezidenta republiky.

Také vás může zajímat ...

Takzvanou medaili Za zásluhy. A najednou se začala šířit vlna různorodých diskuzí o tom, jestli si toto ocenění Krampol vůbec za svoje role a zábavné pořady zasloužil. Znamená to snad, že ho mají diváci už plné zuby? V jeho věku mu je navíc zátěží starost o manželka Hana Krampolová (57), která má neustále problémy s alkoholem.

Ta nedorazila ani na slavnostní předávání. Přivede nelítostná lavina komentářů Krampola ke konci kariéry a začne si raději užívat důchodu?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama