Sidovský s Vítkem jedou za synem do Indie!

Bude to deset let, kdy si řekli na Karlštejně Pavel Vítek (53) a Janis Sidovský (48) své oficiální ano a stali se registrovanými partnery.

Nyní, možná na oslavu svého výročí chtějí vyrazit do Indie, za indickým chlapcem jménem Kunga (12), kterého už několik let v rámci adopce na dálku, sponzorují, aby mohl chodit do školy. Malý Kunga prý pochází z Tibetu a chce být mnichem. Tato forma péče je tak nadchla, že uvažují o další adopci na dálku.

Klasickou tuzemskou adopci dítěte zatím nechystají, i když vyjádření Pavla i Janise nejsou jednoznačná. Jednou řeknou, že ne, protože společnost neakceptuje jiný než klasický model rodiny, jindy zase, že vlastní děti neplánují teď, což vypadá, jako že v budoucnu možná.

Také vás může zajímat ...

Uvidíme, jak dopadne jejich cesta do Indie.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...