Šikovný parfém na vlasy

Už jste ho někdy použila? Že ani nevíte, k čemu je dobrý? Přicházíte o hodně! Vlasy si už nemusíte mýt každý den, a přesto budete mít pocit, že jsou voňavé a svěží, jako byste si ji právě umyla. Parfém na vlasy je krásně provoní, hydratuje, ale také chrání před UV zářením.

Bez umytí

Také vás může zajímat ...

Dostupné parfémy na našem trhu často voní po citrusech, bílých květinách a dřevu. Některé obsahují i arganový olej, který dodá vlasům lesk. Pokud strávíte celý večer v restauraci nebo v zakouřeném prostředí, už není třeba mýt si hned vlasy, ale stačí vám jen vlasový parfém.

A některé můžete dokonce použít i na celé tělo. Pozor ale na oblečení, některé parfémy obsahují oleje, jež mohou na oblečení nadělat drobné flíčky.

Pozor na alkohol

Parfém používejte na suché vlasy. Při jeho nákupu si ale dávejte pozor. Proč nemůžete na vlasy používat klasický parfém? Protože obsahuje příliš alkoholu, který vlasy nenávratně poškozuje, bere jim lesk a vitalitu. Proto používejte zásadnéě parfémy a mlhy na vlasy. Vydrží vám po celý den a nemusíte se bát, že by vaše vlasy trpěly.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...