Síla přírodní kosmetiky

Síla přírodní kosmetiky

Syntetické složky obsažené v kosmetických výrobcích mohou někdy způsobovat alergické reakce a pleť nebo vlasy zatěžovat. V tom případě sáhněte po přírodní kosmetice. Přírodní kosmetika je zdraví prospěšná a dnes je k dostání v široké škále výrobků od tělových mlék přes séra a krémy až třeba po řasenky.

Přírodní původ použitých surovin potvrzují různé certifikáty, které zaručují, že daný produkt odpovídá přísným pravidlům, která jsou pro tuto kosmetiku mezinárodně daná. Na výsledky si počkejte Většina lidí se po pár dnech používání přírodní kosmetiky vrátí zpátky k té klasické, protože není vidět žádaný viditelný účinek.

Také vás může zajímat ...

Ten se u přírodní kosmetiky dostaví o něco později, o to déle pak ale působí a organismus není zatěžován. Šetrná k vám i přírodě A nejenže nezatěžuje organismus, ale také životní prostředí. Při její výrobě se nesmějí používat suroviny živočišného původu (s výjimkou včelího vosku a lanolinu z ovčí vlny), ropné látky na bázi silikonů, žádné syntetické vonné, barvicí nebo konzervační látky ani chemické U filtry.

Suroviny navíc pocházejí z ekologického zemědělství a kosmetika nesmí být testována na zvířatech. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama