Šílené fanynky na něj pořádají hony!

Krasavec k pohledání. Tak přesně tohle vás napadne, když se podíváte na herce Marka Lamboru (25). Do povědomí diváků se dostal zejména v seriálu Slunečná, kde hraje bohatého synka Janka Linharta.

A právě rolí zamilovaného milionáře dostává fanynky do kolen. Lambora je snem mnoha českých dívek a většina z nich by ho ráda klofl a pro sebe. Co on na to? Markovi tak náhlý zájem rozhodně nevadí. Naopak. Těší ho, že je tak žádaný. Prý je v každé společnosti rád, tím spíše krásných žen.

Také vás může zajímat ...

Proč mu vyhrožovala bláznivá puberťačka?

„Potřebuji kontakt, povídat si s lidmi a být v nějaké společnosti,“ vysvětluje. Se stoupající popularitou z něj fanynky čím dál více šílí. Jasným důkazem bylo hercovo přiznaní. Nedávno se mu totiž stalo, že se za ním přiřítily tři dívky ve věku jedenácti let.

Vzápětí se ukázalo, že si na něj chtěly sáhnout a obejmout ho, což ho překvapilo. Ovšem dokážou to přehnat daleko víc. Jednou mu údajně vyhrožovala poblázněná puberťačka s tím, že jestli s ní nepůjde na rande, tak si něco udělá. Herec byl z toho zdrcený a už to chtěl řešit, ale naštěstí mu nakonec dala pokoj.

Chová se jako rozmazlený floutek?

Marek sice hraje rozmarného syna bohatého podnikatele, jenž nemá s nikým slitování, ale ve skutečnosti je pravý opak. „Jsem pohodář a snesu se s hodně lidmi. Jsem nekonfliktní typ,“ přiznal. Jak je to tedy mezi ním a jeho láskou ze Slunečné, Evou Burešovou (26), o které mluví jen v samých superlativech?

Je pravda, že se s Evou schází tajně po natáčení? „Jsem moc rád, že jsme si s Evou tak sedli. Mnohem příjemněji se pak točí milostné scény, když je vám spoluhráč, se kterým trávíte většinu času na place, tak sympatický,“ řekl otevřeně Lambora.

Tvrdí, že momentálně je tak zaneprázdněný, že žádnou slečnu teď oficiálně nemá. Je to pravda? Nebo to říká jen kvůli fanynkám, aby byl pro ně stále dostupný? Nebyl by první ani poslední, kdo by mlžil, co se milostného života týče, jen aby neklesla jeho popularita.

Zatím si plnými doušky užívá svobodného života. Co vlastně hledá a jaké ženy se mu líbí? „Nejdůležitější je pro mě, abychom si spolu rozuměli, měli jsme se čemu smát a abychom měli stejný pohled na svět. Po fyzické stránce žádný přesný vyhraněný typ nemám. Je to pro mě hlavně o napojení,“ prozradil své představy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...