Silná hovězí polévka

Suroviny:  4 l vody  750 g hovězího předního masa  300 g hovězích kostí  1 mrkev  1/8 celeru  2 petržele  1 cibule  hrst sušených hříbků  50 g vepřového sádla  1 vepřová játra  100 g zeleného hrášku  2 rajčata  pažitka  sůl

Postup: Hovězí maso a kosti omyjeme, vložíme do studené, osolené vody, přivedeme k mírnému varu.

Po hodinovém varu přidáme polovinu na kolečka nakrájené zeleniny a dále vaříme hodinu až hodinu a půl. Druhou část nakrájené zeleniny orestujeme na sádle, přidáme nakrájená játra. Vývar scedíme, vložíme orestovanou zeleninu s játry, přidáme houby (lépe když jsou namočené – vlijeme i s vodou), vaříme asi půl hodiny, poté následují nakrájená rajčata a hrášek, provaříme a podle chuti dosolíme.

Na talíři zdobíme pažitkou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...