Simona Babčáková: Milence sbalila náhodou

Když se ten večer vydal JAN ADENSAM (41) na divadelní představení, netušil, že pár hodin nato, mu bude představitelka hlavní role SIMONA BABČÁKOVÁ (45) sedět v autě. Jak to to přihodilo?

Osudové seznámení

Také vás může zajímat ...

To si tak fitness trenér momentálně pracující ve státních ozbrojených složkách zašel za kulturou v Pardubicích na představení, v němž Simona Babčáková hrála.

Když chtěl odjet, otevřela ona dveře a skoro nasedla, než jí došlo, že není ve svém autě, ale cizím. Historka, kterou oba dávají k lepšímu. A zřejmě to nebylo ledajaké seznámení, protože spolu tahle dvojka od té doby už osm měsíců randí.

Tajemní muži kolem

Přitom Babčáková vždycky svého partnera tajila. I jejího muže veřejnost moc neznala, a pokaždé když byla s někým přistižena ve dvojici, spekulovalo se o tom, zda to je kolega, kamarád či opravdu její muž.

Někdejší atlet jí ale padl do oka dokonce tak, že se nebojí s ním ukazovat. Že by láska jako trám? Vypadá to tak. On se za ní stěhuje i mění práci. Tak uvidíme, jak si poradí s popularitou..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama