Simona Babčáková: Ze zrzky blondýnou

Ve jménu lásky?

Zdá se, že se scenáristé inspirovali jejím osudem.

Nový účes, nový chlap. To se traduje o ženách, které náhle změní barvu vlasů. Patří mezi ně i hvězda Ohnivýho kuřete SIMONA BABČÁKOVÁ (44)? Přinejmenším si herečka rozchod prožila právě v seriálu, kdy se jí rozpadlo manželství. Podle našich informací to samé však prožívá i ve vlastním životě.

Simona Babčáková

Vydupala si změnu?

Podle všeho se Babčákové po pěti letech rovněž rozpadl vztah s přísně utajovaným manželem. Herečka je totiž na své soukromí až příliš háklivá, a tak se za dobu, co s manželem byla, nikomu nepodařilo zjistit jeho totožnost. Otázka také je, zda si v seriálu změnu image vydupala ona sama, nebo to bylo na popud scenáristů.

Také vás může zajímat ...

Možná Simona tajně doufala, že když ji manžel spatří jako blondýnu, znovu se do ní zamiluje a vše mezi nimi bude jako dřív.

Nebo si tím chce přivolat nového muže?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...