Simona by manžela nevyměnila za nic na světě

Zdá se, že během karantény způsobené koronavirem měla zpěvačka Bára Basiková (57), která září v soutěži Tvoje tvář má známý hlas, pořádně hluboko do kapsy.

Jak si totiž jinak vysvětlit, že musela údajně o peníze prosit své dcery Annu (28) a Marii (28) o to, aby jí půjčily nějaké peníze? Dcery byly naštěstí tak hodné, že jí finance poskytly, nicméně zpěvačka si prý musela vyslechnout promluvu do duše.

Také vás může zajímat ...
Dcery jí ve složitých chvílích podaly pomocnou ruku

Zpěvačka podle svých slov velmi ráda utrácí a tak se není čemu moc divit, že na horší časy neměla dostatečně našetřeno. Teď si ale díky Tváři jistě přilepší a uvidíme, jestli si peníze začne střádat a poučí se z minulosti.

Přece jen, žádnému rodiči asi není dvakrát příjemné, když si říká o peníze vlastním dětem. Pro Baru byla celá situace o to složitější, jelikož prý přišla během nouzového stavu o lásku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama