Simona Krainová: Do společnosti v černýh brýlích

Co vlastně pod brýlemi schovávala? Modřiny po zákroku?

Modelka Simona Krainová (44) je většinou velkou ozdobou každé akce. Tentokrát to však bylo jinak, protože svůj obličej, především oči, skrývala pod slunečními brýlemi. Může za to plastika?

Půvabná Simona (44) je pověstná tím, že prý holduje menším zákrokům, které jí stále zachovávají její krásnou a mladou tvář. A nutno říct, že se jí to opravdu daří, protože vypadá skvěle.

Také vás může zajímat ...

Možná to ale tentokrát přehnala, a právě proto musela své oči skrývat. Zašla snad na úpravu víček a ještě je má po zákroku nateklé? Simona tvrzení vyvrátila a řekla, že má silný zánět spojivek.

Brýle ani na chvilku nesundala.

„Ráno jsem se vzbudila s oteklý okem a v podstatě vidím vše v mlze. Mám v oku těžký zánět,“ prozradila. Vzhledem k tomu, že na akci nemohla chybět, musela sáhnout po tmavých brýlích, aby její oči co nejméně trpěly.

Simona však nepatří mezi ty, které by se všemi zákroky hned chlubily, a možná jen zákrok nechce přiznat. Ať už je to tak, nebo onak, modelka se brýlí nevzdala ani na jedinou chvilku a ještě se snažila obličej maskovat svou ofinou.

Příště by měla zůstat raději doma..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...