Simona Krainová: Drsná zpráva pro exmilence

Modelka Simona Krainová (45) je známá tím, že se nebojí světu na rovinu sdělit, co si o kom myslí. Po útoku na kolegyně z branže Agátu Hanychovou (33) a Andreu Verešovou (38), si nyní vzala na paškál své exmilence.

Také vás může zajímat ...

A nebála se použít pořádně ostrá slova! „Všichni chlapi před Karlem byli blbci,“ řekla Krainová, která vlastně vystřihla poklonu svému současnému manželovi Karlu Vágnerovi ml. (43). Prý ale lovila ve špatných vodách a měla tehdy tendenci přitahovat samé grázly.

Měla také jiné nároky, které se však s věkem změnily. Útok tak zamířila například na herce Sagvana Tofiho (53), hokejistu Jiřího Hudlera (34) nebo moderátora Bořka Slezáčka (51), za kterého byla tři roky vdaná.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...