Simona Krainová: Hraje si na dvacítku. Bojí se stárnutí?

Udrží si manžela pubertálním chováním?

Krásná modelka Simona Krainová (44) nemládne a pokouší se udělat všechno proto, aby si toho její manžel Karel Vágner ml (41) nevšiml. K jeho nedávným narozeninám mu proto připravila skutečně pikantní překvapení.

Bojí se snad, že jí manžel uteče?
Bojí se snad, že jí manžel uteče?

Nejprve manžela vyvezla na Kypr a pak přímo před jeho očima skočila jen tak v tričku i se svými přítelkyněmi do bazénu. Je vidět, že modelka dávno ví, co jejího manžela potěší. Když se totiž společně se svými kamarádkami vynořily z vody, měl Karel o zábavu postaráno.

Narozeninové překvapení pro Karla Vágnera!
Narozeninové překvapení pro Karla Vágnera!

Ze skotačících žen se rázem staly účastnice soutěže Miss mokré tričko. Okamžitě také byly vidět všechny jejich přednosti! Jako by snad Simona zapomněla, že už je maminkou dvou synů Maxe (6) a Bruna (4), a pořádně se odvázala.

Také vás může zajímat ...
Celá rodinka pohromadě.
Celá rodinka pohromadě.

Je hezké, že Simona stále věří svým půvabům. Není to ale přece jenom na ženu, které už táhne na pětačtyřicet, trochu moc? Vždyť její manžel se mohl cítit pěkně trapně. Nikde jsme se také nedozvěděli, zda tento poloviční striptýz Karlovi stačil, nebo se dočkal nějakého dezertu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...