Simona Krainová: Měla by se o manžela bát?

Nad manželstvím Simony Krainové (46) a podnikatele Karla Vágnera (43) visí velký otazník. Ukázalo se totiž nečekané. Modelčin choť o společné budoucnosti mluví velmi nejistě! Nedávné vyjádření modelky Simony Krainové přivádí do rozpaků.

Její manželství s podnikatelm Karlem Vágnerem mladším vždy působilo jako téměř idylické. Žáddné skandály, aféry s nevěrami, jeden o druhém nečekl křivého slova. Vypadlo to, že si život bez sebe vůbec nedokážou představit.

Také vás může zajímat ...

Možná ale zdání klame. Teď vyplouvá na povrch, že to zas tak osudové mezi nimi není, alespoň ze strany Vágnera. Ten chladně připustil, že možná přijde nějaká ta druhá míza a za čas půjdou od sebe. Nevylučuje rozchod! Siomona Krainová přišla do jiného stavu s Vágnerem už po pouhých dvou měsících vztahu.

Rozhodně to ale nebylo na obtíž. Modelka cítila, že to tak mělo být a když přišel druhý syn, nenechávalo nikoho na pochybách, že jejich láska jenom kvete. Jenomže teď to vypadá, že to metzi nimi nebude tak žhavé, jak se zdálo.

Vágner si nemyslí, že za dvacet let budou ještě spolu! „Jasně, že bych měl říct, že budeme spolu. Ale to dneska nikdo nemůže říct jistě. Uvidíme, co život přinese. Ale určitě nás bude těšit pohled na naše děti,“ říká s obdivuhodným klidem syn skladatele Karla Vágnera (77).

Krainová při jeho slovech jen lapá po dechu a dělá se jí nevolno. Alespoň to se dá vyčíst z její reakce. Na rozdíl od manžela modelkajejich soužití rozhodně nechce zpochybňovat. Taková slova nerada slyší! „Nerada se dívám do budoucnosti.

Přála bych si, abychom byli oba stále milující a pyšní rodiče, možná prarodiče? Uvidíme,“ snaží se rozptýlit nejisté prognózy. To, že Vágner připouští rozchod, je však alarmující! Asi nikdo, kdo je osudově zmilovaný a je si svou láskou stoproceně jistý, vždy bude se svým partnerem počítat i do budoucnosti.

A jinou variantu si ani nepřipustí. Proč by měli být jeden bez druhého, když se dvojice miluje a je přesvědčena, že jsou si na vždy souzeni? Skoro to vypadá, jakoby se Simona měla začít o svého muže bát.

Má snad nějaké zaječí úmysly? Dělá si zálusk na nějakou mladší? Snad nepůjde ve šlépějích svého otce, který je známý sukničkářstvím. Raději by si měla Simona Vágnera pořádně hlídat a stále mu dokazovat, že ona je ta nej .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama