Simona Krainová: Mračna v ráji? Často se hádají

Bere jí kosmetiku

Svého manžela KARLA VÁGNERA (42) SIMONA KRAINOVÁ (44) chválí, kudy hodí. Opěvuje ho, jak je skvělý, báječný, a dokonce mu přisuzuje i to, že nyní vypadá snad nejlépe, co ji známe. „Je za tím láska,“ má jasno nestárnoucí modelka. Zároveň ale nedávno přiznala, že se také umí s Karlem pěkně porafat.

Pije jí krev

Paradoxně ale za jejich spory mohou malichernosti. Například to, že si Vágner od Krainové občas půjčí nějakou kosmetiku. „Mám doma všude rozmístěnou kosmetiku. Nepoužívám nic levného, takže se snažím to na sebe nepatlat po kilech,“ vysvětluje Simona s tím, že ale právě na to nedbá její milovaný manžel. Ten prý vidí krém, čapne ho a maže se s ním hlava nehlava.

Také vás může zajímat ...

„To se pak pěkně pohádáme, protože můj oblíbený krém najednou není,“ doplňuje modelka, kterou ale zároveň velmi baví se pak s manželem usmiřovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...