Simona Krainová nezvládá první třídu?

Tohle snad ani neměla nikomu říkat! Simona Krainová (44) prozradila, proč svému synovi se školou nepomůže. .

Její starší syn Max (6) letos nastoupil do první třídy a s tím modelce a hvězdě seriálu Kapitán Exner nastalo doslova peklo. Školní docházka ratolestí znamená i povinnosti navíc pro každého rodiče. Po večerech stát nad svým dítkem a dohlížet na něho, aby si splnilo všechny úkoly a co víc – doučovat ho látku jednotlivých předmětů.

Také vás může zajímat ...

Jenomže právě to je pro Simonu Achillova pata. To, že by Maxovi vysvětlovala například matematické úlohy, nejspíš nehrozí. V učivu se totiž prý jen těžko vyzná. „Na matematiku buňky nemám, takže to necháme tatínkovi,“ přiznala.

Jistě, že na matematiku není každý, ale počty v první třídě? Modelku nechceme nijak podceňovat, ale podle jejích slov má problém i s tím. Pravdou je, že Simona Krainová se ani netají tím, že má jen základní školu.

Nastoupila na střední odborné učiliště a k maturitě se nedostala. „Dodnes se mi svírá žaludek, když si na to vzpomenu. Jsem ráda, že jsem ze školy vypadla,“ říká. Z toho, že nemá vyšší vzdělání, si ale hlavu nedělá.

Nepovažuje to za důležité. „Škola není razítko na štěstí,“ je přesvědčená. „Myslím, že je důležitější mít sociální inteligenci. A ta mi zrovna nechybí,“ míní. Tak se nechme překvapit, jak si její synové v životě povedou.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...