Simona Krainová: Nezvládá snad své stárnutí?

Usilovně se snaží být všude vidět. Bojí se, že jí ujíždí vlak?

Bývalá topmodelka SIMONA KRAINOVÁ (45) se nejspíš potýká s nějakými psychickými problémy a není úplně srovnaná sama se sebou. Co Simoně nedá spát a za co ji fanoušci neustále kritizují?

Sexbombu Krainovou zná snad každý. Věčně vyparáděná do posledního detailu a mnohdy zastíní i své mladší kolegyně. Nicméně není to čistě její zásluha, jelikož je o ní známé, že se nebojí lehnout si pod kudlu nebo pod jehlu.Ráda si nechává vrásky vyplňovat různými kyselinami a do rtů si pravidelně nechává píchat botox. Proč to?

Také vás může zajímat ...

Pořád chce víc

Vylepšovat se na klinice jí však nestačí. Simona chce mít nejspíš navždy tvář jako dvacítka a své fotky na sociálních sítích si až příliš vylepšuje.

Některé snímky vážně s přirozeností nemají nic společného a sexbomba na nich vypadá spíš jako vosková figurína. Fanoušci ji však přivedli zpět do drsné reality a zchladili ji nepříjemnou kritikou. „Na uměliny nejsme zvědaví, tohle nejste doopavdy vy.Nechápu, proč se stále vylepšujete,“ zní jeden z komentářů. Trpí snad Krainová strachem ze stárnutí?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...