Simona Krainová: Řeší trable s chůvami

Modelka a dvojnásobná maminka SIMONA KRAINOVÁ (45) se netají tím, že i přestože své dva syny bezmezně miluje, občas si od nich potřebuje odpočinout. A tak je svěří do péče chův.

Okradla ji

Také vás může zajímat ...

Právě s nimi si ale blonďatá kráska užila své. Například její první pomocnice prý neváhala na jejích synech vydělávat. Krainová si toho všimla, když byli jednou všichni společně na výletě a chůva držela ještě tehdy malého MAXÍKA (7) v náručí a směle se fotila s davy fanoušků a brala za to peníze.

Jakmile to Simona spatřila, rychle s chůvou skončila. Další nemilou zkušenost pak měla s Filipínkou. Tu zaměstnala na radu KARLA GOTTA (79), který také jeden čas využíval služeb filipínské chůvy a nemohl si ji vynachválit. Ovšem na rozdíl od Mistra, Simona takové štěstí neměla. Chůva ji prý po týdnu práce vykradla peněženku.

Tu poslední si chválí

„Magdu nám seslalo samo nebe,“ pěje ódy na svou současnou pomocnici Krainová s tím, že jejím dětem mnohdy dává větší řád a balanc než ona s manželem dohromady.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...