Simona Krainová: Shání milionáře. Mají s Vágnerem krizi?

Tak tohle je podezřelé. Na dovolené v Lisabonu chodila pravidelně běhat, míjela při tom obrovské nádherné vily zdejších milionářů a evidentně jí to vrtalo hlavou.

Nakonec to Simona Krainová nevydržela a vylezla si na podezdívku jednoho z luxusních sídel, držela se kovového plotu a směrem do rozlehlé zahrady volala: „Otevři, Julio, čekám! Čekal jsi na mě celý život, ti povídám.

Také vás může zajímat ...

A jsem tu. Pěkná, ještě stále pohromadě držím, zadek mám pevný,“ oznámila blondýnka v tmavé teplákové soupravě a s blond vlasy staženými do culíku. Vše je zdokumentované na videu. Není samozřejmě pochyb, že to má být cosi jako humor, zkrátka legrácka, sama modelka to výstižně nazvala: pokračování reality show Hledá se milionář.

Přesto se nelze ubránit myšlence, zda je mezi manželi Simonou Krainovou a Karlem Vágnerem (44) vše v pořádku. Proč by šťastně provdaná žena, matka dvou dětí, křičela do portugalských zahrad na pomyslného milionáře, aby jí otevřel? Co se to tu děje? Čeká snad plavovlasá modelka stále na prince? Trápí ji pocit, že toho pravého ve skutečnosti stále ještě nenašla?

„Ten bude mít vybělené zuby a patku jako z toho brazilského seriálu,“ zveřejňuje vdaná Krainová svou představu o ideálním muži.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...