Simona Krainová: Šílí hrůzou ze stárnutí

Boj s časem. To je bolestivý problém každé z modelek. Také Simona Krainová (44) již delší dobu bojuje s přibývajícími roky všemi prostředky.

Z padesátých narozenin, které už nejsou zase tak daleko, cítí nepopsatelnou hrůzu. Jak sama dobrovolně přiznala, dvakrát ročně si do tváře nechává aplikovat botox. To není neobvyklé, ale modelka tím zdaleka nekončí.

Také vás může zajímat ...

Omlazující dávku klobásového jedu dopřává i svým rukám. Pravidelně absolvuje rovněž plazmalifting neboli omlazení pleti vlastní krevní plazmou, tuto proceduru nazývá elixírem mládí. A v poslední době se modelka nápadně zajímá o liposukci neboli o odstranění tuku z problematických partií, což na její prosby vyzkoušela její sestra.

Ta je nadšená a liposukci všem doporučuje. Kde se tenhle řetězec zastaví? Co všechno ještě hodlá Simona Krainová podstoupit? Nehrozí náhodou nebezpečí, že ji za několik let už nepoznáme? Přitom je na poli modelingu stále aktivní, nelze říci, že by měla nouzi o práci.

Vypadá pořád výborně, a tak jediné nebezpečí, které jí hrozí, jsou paradoxně její vlastní experimenty v oblasti plastické a estetické chirurgie. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...