Simona Krainová: Skřípe zuby: k moři se nepojede

Otrávená jako šváb je modelka Simona Krainová. Byla zvyklá dopřávat si luxusní dovolené, o nichž může většina „obyčejných“ lidí jen toužebně snít, zásobovala okolí snímky z Bali či Kostariky, zkrátka tak dlouho chodila se džbánem pro vodu, až se ucho utrhlo.

Nyní je šokovaná kráska nucena konstatovat, že po mnoha letech nepojede nikam, protože po zeměkouli cestuje v prvé řadě koronavirus. „No já nevim jak vy, ale létat v oblacích s rouškou zabalená v plastu mě fakt neláká,“ svěřila se plavovláska s postavou bohyně.

Také vás může zajímat ...

„Já zůstanu toto léto raději nohama pevně na zemi. Vždyť ta naše země česká má taky svoje kouzlo,“ prohlásila rezignovaně Krainová. A vyfotografovala se s kufrem na nádraží ve slovenské Žilině, což – při vší úctě – tak docela doma není.

Z důvěryhodných zdrojů je známo, že kráska skřípe zuby. Obvyklá luxusní dovolená jí bude zoufale chybět, na pohádkově drahých destinacích byla už v podstatě závislá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...