Simona Krainová: Skrývá strach z rozchodu?

Herečka Simona Krainová (45) vždy působila jako sebejistá diva, která o oddanosti svého manžela nepochybuje. Teď nezakryje obavy! Chovala se, jakoby jí na podnikateli Karlu Vágnerovi (43) až tak moc nezáleželo.

Několikrát dokonce přišla s tím, že jí vůbec nevadí, když pokukuje po jiných ženách. „Může mi klidně říct – potkal jsem jinou holku, která se mi líbila a já nešílím. Máme to až perverzně nastavený – nejsme jen milenci, ale kámoši.

Také vás může zajímat ...

Říkáme si všechno. Může udělat i nějaký přešlap, ale vím, že jsem jeho vyvolená,“ tvrdila. Teď už ale svých slov dost možná lituje. Dosud Vágner po boku Krainové i přes uvolněná pravidla sekal dobrotu.

Možná právě to modelce dodávalo takovou sílu a sebejistotu. Jenomže teď ji manžel nejpíš vzal za slovo. Až podezřele důvěrně se začal tulit k mladičké sexy moderátorce Evě Perkausové (24), která se poslední dobou kolem něho začala točit.

A jakoby Krainová začala dávat zpátečku. Najednou modelka dává najevo, jak je pro ni manželství důležité a zároveň přiznává, že se často utápí ve splínech. Vyjádřila se, že by si chtěla se svým mužem zopakovat svatbu.

„Měly jsme to tak na rychlo, takže bych to to chtěla udělat ještě jednou oficiálně pro lidi, abychom si uvědomili, že jsme se vzali,“ zpovídala se. Zřejmě z ní mluví i strach z rozchodu, alespoň podle jejích následjících slov.

„Říká se, že po deseti letech se mění partner-partnerka, tak uvidíme, jestli vůbec na tu druhou svatbu dojde,“ snažila se zavtipkovat. Možná ji ale tahle myšlenka tíží víc než by se mohlo zdát.

Přiznala, že zdaleka není tak neohrožená, jak působí. Ačkoli je v neustálé péči estetických odborníků, takže na ní přibývající roky nejsou tolik vidět, stále o sobě pochybuje a občas si doma musí pobrečet do polštáře.

Přecijen si uvědomuje, že stárne a mladší ženy jí šlapu na paty. „Představte si, že vám někdo naloží deset cihel na záda a řekne, běžte úplně stejně jako dřív, mějte ty podpatky, chovejte se a vypadejte stejně.

Musíte být pořád sexy, žena s velkým Ž a nesmíte dát znát, že je něco jinak. Protože když to uděláte, jediný, kdo prohraje, jste vy,“ vysvětlila a přiznala, že na veřejnosti proto musí hrát jakousi falešnou hru na dokonalou, bezvýhradně šťastnou ženu.

Doma pak ale prý leckdy propukne gejzír emocí. „Vybrečet se? No jistě. Musíte tlak někde vypustit, protože jinak to bouchne a všechno se rozletí na kousky,“ říká. Snad jsou ale starchy Simony zbytečné a dvojice spolu bude dál věrně kráčet bok po boku.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...