Simona Postlerová: Už nemůže dál

Bylo toho na ni skutečně moc

Pořád se utápí ve smutku.

P řed více než půl rokem zemřel SIMONĚ POSTLEROVÉ (52) její milovaný manžel ZDENĚK HRÁŠEK (†62). Doteď se ale z jeho smrti nevzpamatovala, ba co hůř, je na tom možná psychicky mizerněji než před půl rokem. „Zvládám to, ale je to strašně těžké. Vzpomínám na jeho velkorysost, na jeho neuvěřitelnou vnitřní sílu…“ posteskla si Postlerová. Dokonce se proslýchá, že pomýšlí i na sebevraždu!

Naštěstí teď našla záchranu ve svých myšlenkách.

NAD VODOU JI DRŽÍ DCERA

„Pomáhá mi víra. Nebýt té, nešlo by ani dál žít. Jinak by to bylo na oběšení,“ přiznala. Naštěstí má ale ještě dceru JANU MAGDALÉNU (24), která jí pomáhá nejen psychicky, ale také v péči o nemocného syna DAMIÁNA (22), který trpí autismem , a navíc má i psychické potíže. Kdyby na něj Postlerová byla sama, už by to na ni bylo skutečně moc.

Také vás může zajímat ...

Psychicky nad vodou ji také drží její dobrá kamarádka REGINA RÁZLOVÁ (69). Důležité ale je, aby se smutku nepoddávala.

Jednou se se svou láskou znovu shledá, ale teď by bylo ještě příliš bzro.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...