Simona Stašová: Energické dědictví

Pořádně makat

Simona Stašová

Herečka SIMONA STAŠOVÁ (62) neposedí na jednom místě. Její kamarádi jí dokonce přezdívají samonabíjecí emocionální elektrárna. „Ona má totiž stále energii na rozdávání,“ svěřil jeden z jejích kolegů. Kde k takovému elánu přišla? Herečka tvrdí, že ho zdědila po rodičích.

„Podívejte se na moji mámu, té zase scenárista Marek Epstein říká, že sopku Etnu nemají v Itálii, ale v Hostivaři,“ směje se herečka a dodává, že i její tatínek BŘETISLAV STAŠ (88) je uragán. „Takže já jsem proti nim taková malá elektrárnička, “ vtipkuje Stašová. Oba rodiče jí prý nezávisle na sobě také vštěpovali, že jedině práce ji vždycky dostane ze všech trablů.

„V mládí jsem ani nevěděla, o čem to oba vlastně mluví. Přece když jsem nešťastná, tak mě z toho práce nemůže dostat, nešťastná budu pořád,“ vzpomíná herečka.

Také vás může zajímat ...

Dnes prý ale ví, že měli její rodiče pravdu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...