Simona Stašová: Matka jí nahrazuje muže

Bojí se, že zůstane navždycky sama. Simona Stašová (63) nedávno přiznala, že všechny její vztahy s muži zkrachovaly na tom, že je milovala až příliš. Doslova řekla, že je umilovala k smrti.

Mohou za to rodiče

Také vás může zajímat ...

Zároveň ale prozradila, že i nevěry byly součástí jejích vztahů, avšak není to prý nic, kvůli čemu by se snad měla s mužem rozcházet.

Herečka se tak zdá být pro muže ideální partnerkou. Proč tedy pořád žádného nemá? Je to prý kvůli jejím rodičům. Její kolegové tvrdí, že jim věnuje každou volnou chvíli. Ale dělá správně? Nebo bychom měli hledat důvod její samoty v něčem jiném?

Láska neexistuje

Jedna z jejích dobrých kamarádek se prý nechala slyšet, že má strach ze zklamání. Na pravou nefalšovanou lásku už nevěří. A jestli prý existuje, tak jedině mezi člověkem a psem. Většinu času teď tráví se svou maminkou Jiřinou Bohdalovou (87). Jejich vztah si užívá víc, než když byla malá.

Ale maminka tu nebude navždycky a ke komu si bude chodit pro radu potom? Jen s psí láskou těžko vydrží.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama