Simona Stašová: Našla lék na splíny

Bez čtyřnohého mazlíčka neudělá ani krok

Přestože je SIMONA STAŠOVÁ (62) veselá kopa a samý úsměv, i na ni sem tam padnou nějaké ty chmury. V takových chvílích se šla vyplakat na ramena svých synů. Jenže jak se zdá, její kluci už nechtějí sloužit mámě jako studnice na její problémy, a tak jí řekli dost.

„Moji synové mi pořád říkali, ať je neotravuji a pořídím si psa,“ nechala se slyšet herečka s tím, že s myšlenkou pořídit si čtyřnohého miláčka koketovala už rok. „Jednou jsem měla velký splín a řekla jsem si, že zavolám do útulku,“ líčí dál Stašová, které se z druhé strany sluchátka ozvala příjemná zpráva.

Bylo jí oznámeno, že tam mají fenku jménem Lola, kterou našli v lese, a určitě se k ní bude ideálně hodit. Simona nelenila a hned druhý den si pro pejska jela. Cestou domu ji však přejmenovala na Pepinu. Od té doby bez své nové společnice neudělá herečka ani krok. „Je to divadelní pejsek. Jezdí se mnou na zájezdy a už všechny zná.

Také vás může zajímat ...

Jsem ráda, že ji mám,“ líčí s nadšením Simona.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...