Simona Stašová prozradila tajemství

Co by udělala jinak?

Simona Stašová.

Za svůj život SIMONA STAŠOVÁ (61) nasbírala spoustu cenných zkušeností, z nichž dnes často a ráda těží. Jak dokonce přiznala, kdyby se měla vrátit na začátek svého života s nynějšími poznatky, spoustu věcí by prý udělala jinak.

Také vás může zajímat ...

„Pár situací bych řešila, aby měly jiný výsledek, ale určitě by to nebylo v profesním životě,“ netají se Simona. Těžko soudit, co tím měla přesně na mysli, z jejích slov však vyplývá, že by se více zaměřila na radost z okamžiku, což asi dřívě neuměla, ale dnes už se tím značně řídí. „Dovolte mi myšlenku mého táty: Umět se radovat ze všeho. Nečekat, že v budoucnu přijde něco, co bude to pravé, protože je možné, nejpravděpodobnější, že to pravé přichází právě teď,“ říká herečka, která všem rodičům doporučuje, aby své děti také vedli touto cestou a neučili je jen se za něčím hnát.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...