Simona Stašová se zachovala jako hrdinka!

Zachránila muže na vozíčku

Herečka překvapila svým zájmem o neznámého muže.

O celebritách si často lidé myslí, že jsou sobecké, malicherné a „obyčejný“ člověk je vůbec nezajímá. Herečka SIMONA STAŠOVÁ (61) ale ukázala, že jsou to mnohdy jen mylné představy. Během jejího přestavení Poslední ze žhavých milenců začalo pršet a všichni přítomní si okamžitě navlékli pláštěnky, které na Letní scéně Divadla Ungelt, kde se hra odehrávala, dostane při vstupu každý návštěvník.

Tedy všichni až na muže na vozíčku, který stál na kraji první řady. Aniž by Simona vypadla ze své role, začala se viditelně zajímat o nebohého muže.

Zprvu nenápadně, později zcela zřetelně a bez skrupulí, pokřikovala do hlediště na návštěvníky, aby vozíčkáři pomohli nasadit pláštěnku, a nedala pokoj, dokud se o muže někdo nepostaral.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...