Simona Stašová: Vychytrale využila svojí slávy

když si dcera Jiřiny Bohdalové (87), herečka Simona Stašová (63) celý život zakládá na jakési pracovní profesionalitě a svá divadelní představení ani nenechává natáčet, něco se v ní zlomilo. Její tvrzení, že už se bude věnovat pouze divadlu a na film a televizi se celkově vykašle je už pasé.

Také vás může zajímat ...

Pravděpodobně se potýká s nedostatkem peněz, protože jinak se její rozhodnutí nedá vysvětlit. I když se nejdřív zdráhala, herečka nakonec přijala nabídku na natáčení komerčního seriálu TV Prima Krejzovi, který by měl nahradit Ohnivý Kuře.

Herečka však všechny obelstila. Přijde si na pěkný balík a ani se moc nenadře. Vydělá jí pouze její sláva a obličej. „Objeví se v ději, budou tam její fotky a herci s ní budou, jakože hovořit přes internet nebo s ní telefonovat,“ prozradil hereččinu roli zdroj z natáčení.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...