Simoně Babčákové jde jen o peníze

Je pěkně vybíravá

Simona Babčáková.

Na kariéře slavné herečky pracovala SIMONA BABČÁKOVÁ (43) dlouhé roky a konečně se dostala do fáze, kdy si z nabídek může vybírat. Na roli jí ve skutečnosti prý tolik nezáleží, nejdůležitější jsou pro ni peníze. Pokud je zajímavý honorář, pak se teprve vrhne do studování své televizní či divadelní postavy.

Využívá své vzácnosti

Na druhou stranu s odmítáním nemá sebemenší problém. „Když do něčeho jít nechci, prostě to řeknu,“ prohlašuje svérázně. Simona se proslavila hlavně díky svému zevnějšku, a přestože není z přezdívky „nosatá herečka“ zrovna nadšená, ví, že díky svému nosu se stala ve světě plastik výjimečnou, a výrazný rys v obličeji už jí prý vůbec nevadí.

Také vás může zajímat ...

Stejně by ale uvítala, kdyby nebyla tak zaškatulkovaná.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...