Sinéad se loučila se životem v přímém přenosu!

To, že známou irskou zpěvačku Sinéad O´Connor (50) dlouhou dobu sužují psychické problémy je naprosto veřejná věc. Teď ale její fanoušky opravdu zamrazilo! Zpěvačka se totiž rozhodla mluvit o svých pocitech naprosto otevřeně. A padla dokonce opět slova o sebevraždě. To by sice nebylo poprvé, ale nikdy to ještě neprezentovala na videu, které by umístila na internet.

Na video se tak mohl koukat úplně každý a nikdo nevěděl, kam až srdceryvný monolog slavné zpěvačky dojde. Před časem se zase nevrátila z jedné ze svých vyjížděk na kole a její nejbližší se už báli nejhoršího. Policie ji ale tehdy našla v pořádku. Za všechno její trápení může krutá bipolární porucha, při které se střídají pozitivní emoce s návaly zoufalství.

„Chci všem sdělit, jaké to je, proto dělám toto video,“ vysvětlila Sinéad důvod svého natáčení a sdílení na internetu z osamělého motelu. Na ruce prý měla nemocniční náramek a během dne si nechávala věčně otevřené dveře, aby přežila stavy úzkosti.

Také vás může zajímat ...

Kdo zoufalé zpěvačce pomůže, než si příště opravdu sáhne na život?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...