Šíp přiznal velké trauma! Z toho se nevzpamatuje

Dodnes lituje toho, že se se svou přísně utajovanou dcerou více nesblížil. Moderátor Karel Šíp (73) se totiž po letech konečně rozpovídal, že měl s jednou ze svých fanynek nechtěnou dceru Hanu (†20). Na tu sice roky poctivě platil, ale nikdy ji nechtěl ani vidět, natož se s ní vídat pravidelně.

Momentálně by za to možná dal cokoli, aby spolu mohli prohodit pár slov. Jenže to už nejde. Před 16 lety totiž spáchala sebevraždu a Karel si to stále tak trochu klade za vinu. „Osud Hany byla největší černá můra mého života.

Také vás může zajímat ...

Jenže jsem byl ženatý a měl jsem malého syna,“ vysvětluje své chování Karel potom, co se dozvěděl následky jedné neuvážené noci ve Zlíně. Známost na jednu noc tehdy odkázal pouze na svého právníka. A to i bez zkoušky otcovství. Ale nikdy si nepřestane vyčítat, že Haniny psychické problémy a problémy s drogami, které ji nejspíš dohnaly k předčasnému ukončení jejího života, na to mohly mít vliv.

Bude se snažit vše vynahradit?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...