Šípková si přijde na slušný balík!

Vydělá, i když prohrála ve StarDance

Olga Šípková.

Přestože si po vyřazení z taneční soutěže StarDance, musela OLGA ŠÍPKOVÁ (47) vyslechnout nepěkné připomínky diváků, zdá se, že přece jen na své účasti vydělá. Jak sama přiznala, dostala spoustu nabídek, což s sebou nese i nemalé peníze.

Vyřazení přišlo podle Olgy příliš brzy, tance ji velmi bavily a nevadil jí ani nezbytný dril, který veškeré přípravy provázel. Většina diváků ji a jejího tanečního partnera MARKA DĚDÍKA (33) podporovala. Našli se však i tací, kteří proti její účasti hlasitě protestovali. Podle nich neměla cvičitelka v soutěži co pohledávat.

„Lidé mi psali, že nemám ve StarDance co dělat, že jsem prý skoro profík. To já ale absolutně nejsem!“ bránila se nařčení Šípková, která sice 30 let kultivuje své tělo, ale tanec je podle ní opravdu o něčem jiném. Soutěž jí dala prý hodně. Vděčná je hlavně za to, že se naučila tančit.

Není to však zdaleka to jediné, co Šípková díky StarDance získala.

Také vás může zajímat ...

Jde doslova na dračku

V soutěži se sice moc neohřáli, neboť vypadli s Dědíkem už ve čtvrtém kole, přesto si diváky u televizních obrazovek dokázali získat. A to dokonce takovým způsobem, že se jim začaly množit pracovní nabídky. „S Markem nás čeká docela hezká plesová sezona. Koukali jsme, kolik nabídek jsme dostali,“ svěřila se Šípková s tím, že nějaké příležitosti se objevovaly ještě během soutěže.

Nyní se ale se zájemci o jejich taneční kreace roztrhl pytel. „Máme třeba i dva plesy za večer!“ pochlubila se úspěšná cvičitelka. Podle informací na tom jsou Šípková s Dědíkem, co se týče práce, nejlépe.

Mají údajně nejvíce nabídek ze všech.

Prohráli, ale jsou lepší

Brzký odchod z oblíbené show je tak nemusí tolik mrzet. Kromě toho, že s tancem nekončí, si navíc přijdou i na pěkné peníze. Mělo by se jednat o částky v řádech desetitisíců. Konkrétní sumu však ani jeden z nich neprozradil. „Máme naučených pět tanců, které jsme si zatančili ve StarDance. A máme jeden speciální, to je street dance,“ svěřila se Šípková alespoň s tím, na co se mohou lidé těšit.

Poslední, co zbývá doladit, je šatník. Náročná čísla totiž vyžadují i speciální šaty. Ty si bude Olga teprve pořizovat.

Radit jí ale nebude žádná kamarádka, nýbrž její tanečník.

1. kolo StarDance 2016, 8.rocnik
Dědík je nejen jejím lektorem, ale také rádcem na taneční oblečky.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...