Sisu Sklovskou vykradli, když spala!

Slovenská zpěvačka Sisa Sklovská (46) si ještě donedávna bezstarostně žila se svým zazobaným manželem, finančníkem Jurajem Lelkesem (65) v luxusní rezidenci bratislavské čtvrti boháčů zvané Koliba.

Nyní už ve vile s bazénem pocit bezpečí nemá, vykradli jim jí, a to, považte, když ona i její manžel tvrdě spali. A to přesto, že vila má samozřejmě alarm! Podle policie dva lstiví Poláci ze skříně 50 000 eur v hotovosti (cca 1 350 000 Kč) a zmizely též Sisiny šperky. Policie je prý pachatelům, jež jsou zaznamenáni na pouličních kamerách vykradli další tři vily bratislavské smetánky, na stopě.

Sama zpěvačka se třese hrůzou a rozhořčením ještě teď. „Doufám, že už jsou v base,“ přeje si. Zda a kdy však dostane peníze a šperky zpět, to je ve hvězdách.

Také vás může zajímat ...

Co takhle pořádnou dogu do domu?!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...