Skamene se neuváženě odhalil

Těžko říct, zda se herec Roman Skamene (63) nenechal přemluvit, ale pokud se chtěl pochlubit bazénem, měl možná včas skočit do vody nebo zvolit jiný způsob.

Kdovíproč usoudil, že informace o jeho plaveckých chvilkách budou zprávou dne, a tak se nechal vyfotit v plavkách na dvorku svého domku ve Stradonicích u Berouna.

Také vás může zajímat ...

I když prý sekl s alkoholem a pokouší se sportovat (dává si prý stovku bazénů denně, přičemž jeho brouzdaliště má šest metrů na délku), přesto jen potvrdil známý fakt, že osoby po šedesátce by se neměly v negližé vystavovat, není-li pro to vážný důvod. Měl to nejspíš navléknout tak, že se nejprve ukryje ve vodě a za nafukovacím delfínem, a teprve potom za ním hupnou do vody jeho malé vnučky.

I tak je fakt, že Roman vypadá rozhodně lépe než v době, kdy kalil!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...