Skamene se odstěhoval do garáže

Hvězda seriálu Modrý kód, herec Roman Skamene (62), měřící jen 160 cm, má za sebou drsné zkušenosti. Kdysi jako podnikatel a majitel hospody nasekal hromadu dluhů. Kvůli nim ho mafiáni drsně vydírali a drželi ho i z okna za nohy z balkónu nad magistrálou.

Na stará kolena se mu zase daří a zachoval se jako grand. Nejenže si znovu začal hrát v seriálech, kde věrohodně hraje ožralého saniťáka, ale ještě oběma svým dětem věnoval své dva pražské byty. Žije teď na své chalupě u Nižboru, kterou si zrekonstruoval, ale i tu vlastně věnoval své manželce a sám se odstěhoval do garáže, kterou si zobytnil po vzoru Ala Bundy. Má tam to nejdůležitější, tj.

Také vás může zajímat ...

gauč a televizi. Jenom nikdo neví, jestli se zbavil také svého alkoholismu, ale vzhledem k tomu, že si stěžuje, že mu v místní hospodě štamgasti, kteří ho znají z filmu Bony a klid, nabízejí „magický voko“, doufejme, že ano.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...