Skolila ho zrádná a zákeřná choroba

Milovaný mim a komik, zatvrzelý Moravan Bolek Polívka (69) prozradil, že ho nedávno pořádně potrápila zákeřná choroba – borelióza. Chorobu přenášejí klíšťata a není proti ní dosud žádná možnost očkování.

Kde kavárenský povaleč Bolek chytil toho parazita, těžko říci. Klouby ho bolely tak, že se nedokázal oblékat, narovnat se, zvednout ruku. Bylo mu neustále zle, byl celé dny bez síly a slabý. Sám nejdřív své chátrání přičítal věku a stárnutí.

Také vás může zajímat ...

Ani lékaři na příčinu nemohli přijít, spíš se asi spekulovalo, že za únavu může Bolkova náklonnost k alkoholu. Když hrál šíleného starce krále Leara, tak to tolik nevadilo, ale nemohl si ani kleknout. Okolí se o něj obávalo, protože Bolek strašně sešel, vypadal o mnoho let starší.

Léčba trvala dlouho, Bolek ležel na kapačkách. Po vyléčení se rozhodl, že musí tělo pořádně prolít nějakým účinným repelentem. Prý funguje slivovice.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama