Skončí brzy bez střechy nad hlavou?

Konečně se dočkala! Herečka Lucie Zedníčková (50) si může užívat svůj sen, po kterém toužila dlouhé roky, nicméně si tím také zadělala na pořádný průšvih. Už od dětství bylo jejím přáním mít vlastní postavený dům s bazénem, a to si také předešlý rok začala plnit.

Také vás může zajímat ...

Jenže až nyní přišel čas, kdy se mohla se svým partnerem Jaroslavem Matějkou (40) nastěhovat do jejich novostavby nedaleko Prahy. A každá investice má i své záporné stránky. Lucie teď nemůže lehkovážně rozhazovat peníze, a proto se bude muset držet pořádně zkrátka.

Nadělala si pěkné dluhy, což není v padesáti letech zrovna výhra. Zedníčková by si proto měla držet zuby nehty svoji hereckou práci v televizi a divadle. Bez nedostatku financí by totiž mohla velmi rychle přijít o střechu nad hlavou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...