Skončí Gott na mizině?

Zpěvák Karel Gott se zbavil svého posledního majetku i práv. Všechno je teď v rukou jeho ženy Ivany (42). Nemůže na to jednou hořce doplatit? Slavík vždy dával najevo, že své ženě Ivaně je zcela oddaný. Má v ní naprostou důvěru a neváhá do jejích rukou odevzdat svůj majetek.

Přesto ale jakoby si nechával alespoň zadní vrátka. Na své jméno si nechal napsané alespoň to nejmenší minimum. Tomu už je ale nyní jinak. Teď už vše patří Ivaně Gottové. Zpěvák podle informací své ženě odkázal už kompletně všechen svůj majetek.

Také vás může zajímat ...

Na milovanou manželku přepsal nově přestavěnou vilu na Bertramce, svá auta i garáž v Košířích, kterou si nechával jako zadní vrátka. Stejně tak jí věnoval Roubenku v Doubici, jež byla ze startegických důvodů napsána na Ivaninu matku a Gottová získala i autorská práva.

„Jako zpěvák mám daleko blíže k hudbě než k obchodování a s tím souvisejícímu papírování. Dál se budu věnovat aktivitám, které mě baví, a proto jsem chod agentury přenechal své ženě, které plně důvěřuji,“ řekl k tomu Gott.

Neudělal ale zpěvák fatální chybu? Zatímco Gott jakožto zasloužilý národní umělec ze sebe udělal nuzáka, z Ivany, bývalé zdravotní sestřičky, která měla hluboko do kapsy, udělal multimilionářku. Pro běžného smrtelníka to musí být něco nepředstavitelného.

A zákonitě se ozývají kritické názory, které zpěvákovo konání odsuzují. „Děti má čtyři. Měl by také myslet na svoje dvě starší dcery a potažmo i ty dva krásné vnoučky,“ namítají lidé na internetu.

A někteří se ostře opírají i do Ivany. „Ivanko máš co jsi chtěla,“ rýpl si další. Někteří pak dokonce vykřikují, že by Gott mohl na svou dobrotu jednou doplatit. „Co když si Gottová najde mladšího milence a zpěvák zůstane bez střechy nad hlavou?,“ uvažuje jiný pisatel.

Tak katastrofické scénáře ale zajisté nehrozí. „Ivana mi zachránila život! Plně jí věřím,“ je klidný Karel Gott. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...