Skončí krize rozvodem?

Finanční potíže střídají ty osobní. Jejich pohádkový svět se jim začíná hroutit?

Koncerty, které plánoval na letošní květen, musí zrušit. Podle všeho Leoši Marešovi (44) ubývají i firmy, jež by mu chtěly platit za fotky a videa sdílené přes sociální sítě. Koronavirová pandemie zasáhla tedy i naše největší celebrity. A lidé mu to dávají pořádně najevo.

Podobně na tom však je i jeho žena Monika (39). Celosvětové úspěšné značky se mohly přetrhnout, aby inzerovala na sociálních sítích právě jejich oblečení, kosmetiku nebo šperky, ale i to je údajně minulostí. Navíc se tyto nepředvídatelné události podle některých lidí odrazily i na jejich vztahu.

Také vás může zajímat ...

Udrží si životní úroveň?

Pohodovou atmosféru tak vystřídalo pořádné dusno a napětí. Jejich fanoušci si totiž všimli, že Mareš už příliš nesdílí videa, kde by vtipkoval na účet své manželky nebo jiným způsobem, a přitom je tím pověstný.

Je tohle předzvěst něčeho mnohem vážnějšího? Dokud byli nejsledovanějším párem v Česku a měsíčně vydělávali obrovské sumy peněz, nic je nemohlo rozhádat. Měli svůj vlastní svět, pořád jen cestovali po světě a přesně tak jim to vyhovovalo.

Jenže v posledních měsících se jejich život začal ubírat úplně jiným směrem, bohužel jako většině ostatních lidí. Najednou musejí řešit, zdali jim jejich vysoký životní standard a snižující se příjmy nezpůsobí nějaké trvalejší problémy.

Poštvávají si proti sobě fanoušky

Navíc od té doby, co si moderátor pořídil automobil Rolls-Royce v hodnotě třinácti milionů korun, si ho fanoušci i jeho odpůrci pořádně dobírají.

Místo toho, aby je motivoval nebo propagoval věci a služby, které si mohou dopřát i „běžní“ lidé, neustále dává okatě najevo, jak moc se od „normálních“ lidí odlišuje. Jeho žena je v tomto střídmější, ovšem luxus rovněž čiší z každé její fotografie umístěné na sociálních sítích.

V těchto těžkých dobách je však těžké udržet fanoušky nenaštvané a v dobré náladě, když všichni začínají mít hluboko do kapsy.

Jejich popularita údajně právě z těchto důvodů slábne a mnoho lidí je sleduje jenom proto, aby je mohli urážet nebo jim jen zkrátka kazit zbytky dobré nálady, kterou si ještě čas od času udržují.

Ke štěstí jim chybí miminko

Podle mnohých ovšem problémy měli už dlouho předtím, než se v Česku objevil koronavirus. Ačkoliv mohou stále působit jako zamilovaný pár, který netíží žádné problémy, opak je zřejmě pravda.

Potíž tkví v tom, že Monika stále ještě neotěhotněla. Oba by si ale miminko moc přáli, štěstí jim v tomto směru však příliš nepřeje. A Monika z toho začíná být hodně zoufalá.

Někteří si myslí, že kvůli tomu je často podrážděná a vinu svaluje právě na svého manžela. O rozvodu se u nich mluvilo už před rokem. Nyní toto téma zase
začíná být aktuální.

Monika se má cítit ošizená a také ublížená. Myslí si možná, že je manželovi jenom pro legraci a slouží pouze jako jeho ozdoba. Zatímco ona je celé dny zavřená doma, on vždycky, když samozřejmě ještě nebyla nařízená karanténa, chodil do práce a na různé večírky, takže většinu času trávila úplně sama.

Nálada se mezi nimi nezlepšila

Říká se ale, že to celé nebylo jen tak. Údajně to dělal proto, aby mohl fl irtovat s jinými ženami, protože je Monika neskutečně žárlivá.

Ať je to, jak chce, o pořádnou Itálii zřejmě doma nouzi nemají. Teď se teprve ukáže, jestli pro sebe byli vážně stvořeni, nebo šlo jen o klam zahalený do luxusu

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...